גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
*8563 כניסת לקוחות התחבר

פרופיל החברה והיסטוריה

מעבדות מילודע&מיגל מקבוצת Mérieux NutriSciences, מספקות שירותי בקרת איכות בתחום המזון, האביזרים הרפואיים, הקוסמטיקה ואיכות הסביבה. המעבדות מובילות בתחומן בישראל מזה 40 שנה ומעניקות שירותי מעבדה מתקדמים ללקוחות מקומיים ובינלאומיים במגוון תחומים:

החל מ-2015 מעבדות מילודע הינן חלק בלתי נפרד מקבוצת Mérieux NutriSciences המונה כ-100 מעבדות ברחבי העולם. שייכות זו מאפשרת לנו ליישר קו עם הסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר ולתת ללקוחותינו מגוון עצום של פתרונות ובדיקות.

מעבדות מילודע מצוידות במכשור המתקדם מסוגו בעולם ומעסיקות מדענים ואנשי מקצוע מובילים, בעלי ידע ומוניטין רב, המלווים תהליכים, מבצעים בדיקות מעבדה ועורכים ניסויים שונים בהתאם לצרכים המשתנים של השוק. כחלק מהשירות, המעבדה מעמידה לרשות לקוחותיה שירותי ייעוץ לתהליכי היצור והפיתוח ומערכת יעילה לאיסוף ודיגום בכל רחבי הארץ.

המעבדה מעמידה לרשותך סל בדיקות הכולל כ-1500 בדיקות בתחומים שונים. יחד עם זאת, צוות המעבדות אינו שוקט על שמריו ושוקד ללא הרף על פיתוח בדיקות חדשניות, מתוך מטרה לספק ללקוחות יכולת טובה יותר לפקח על איכות מוצריהם ולפתח מוצרים חדשים.

 לשירות הלקוחות עומד צוות דוגמים מיומן ומוסמך על ידי משרד הבריאות ושירות הובלת דוגמאות מבית הלקוח למעבדה. 

 

ניתן גם ליצור קשר ולקבל מענה גם דרך
Collections.il@mxns.com

כל הנתונים האישיים יעובדו על ידי בקר הנתונים של מעבדות מילודע מקבוצת MXNS, כדי לענות לבקשתך. הנתונים שלך עשויים להיות מועברים לאחת או יותר ממעבדות הקבוצה הנמצאת או לא נמצאת בתוך האיחוד האירופי, במקרה הצורך, על מנת לסייע ולטפל בבקשתך

יש לך את הזכות לגשת לנתונים שלך, לבקש תיקון, למחוק, או להגביל את העיבוד . תוכלו לממש את זכות זו על ידי שליחת הבקשה שלך בדוא"ל אל: info.il@mxns.com

הודעתך נשלחה בהצלחה