גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
*8563 כניסת לקוחות התחבר

חדשות ועדכונים

התקן החדש לסימון תזונתי כבר כאן

4 נובמבר, 2019

בעוד כחודשיים בלבד ייכנסו תקנות "סימון תזונתי" החדשות לתוקף, ויבואנים ויצרני מזון יהיו מחוייבים החל מה- 1.1.20 לסמן את מוצריהם כנדרש. יצרני ויבואני מזון שלא יסמנו את המוצרים הנדרשים סימון על פי החוק עלולים למצוא את עצמם תחת סנקציות משפטיות. 

אנו, במילודע & מיגל, המעבדה המובילה בישראל מקבוצת Merieux NutriSciences הבינלאומית, מזמינים אתכם כבר היום לפנות אלינו לבדיקות מעבדה וסימון תזונתי בהתאם לתקנות החדשות.


המעבדה והליך הבדיקה

מילודע & מיגל הינה מעבדה מוסמכת ומוכרת, אשר שמה לנגד עיניה את נושא איכות הבדיקות ומקפידה על הרצת השירות והאיכות בתקנים הבינ"ל המחמירים ביותר. המעבדה, בהובלתה של ד"ר יעל אונגר, תסייע בבדיקות שומן טרנס ושומן רווי, בדיקת נתרן ובדיקת סוכרים וכן חישוב הקלוריות בשיטה החדשה כפי שמגדיר החוק.

שלחו אלינו פנייה כאן>>  או טלפנו:
עובד לוי (מנהל מכירות): 054-4853494, אלעד שמואלי (סמנכ"ל המכירות) 052-4592904או 8563*


מה בעצם אומרות התקנות ולשם מה הן נועדו?

החל מינואר 2020, יצרני מזון, מייבאים ומייצאי מזון מחויבים להוסיף לעיצוב אריזות המזון תוויות אשר תתרענה בפני לקוח הקצה על מזונות עתירים בשומן רווי, סוכרים ונתרן ע"י מדבקות אזהרה אדומות. סימון המזון נועד לייצר שקיפות גדולה יותר בכל הקשור למרכיבי המזון והנגשת ערכים תזונתיים של מוצרי מזון ארוזים עבור הצרכן. מצד אחד, להוביל מגמת רכישה מושכלת של מוצרים בריאים יותר ע"י הצרכן, ומצד שני הגברת מאמצים לייבוא וייצור מזון בריא ע"י הגורמים השונים.

כאמור, החל מינואר 2020 ייכנסו התקנות לתוקף וכל יצרני ויבואני המזון בישראל יחויבו בהוספת התוויות המיוחדות אל עיצוב האריזה.

תקנות אלו דורשות ממך, יצרן/ יבואן המזון הארוז, להיערך מראש על מנת שכלל המוצרים שלך על מדפי החנויות ב- 1.1.2020 יהיו מסומנים כנדרש.

לשם כך עליך לבצע בדיקות מעבדה הכוללות רמת נתרן, סוכרים ושומן רווי במוצריך וכן לחשב את הקלוריות על פי השיטה החדשה כפי שהיא מפורטת בתקנות.

ללא ספק אנו נכנסים לעידן חדש, ומוצרים שימצאו ללא התוויות החדשות ייסתכנו בעונשים הקבועים בחוק. לכן, אל תשארו מאחור. פנו אלינו ונדאג לכם לחבילת בדיקות מושלמת אשר תכין אתכם לקראת התקנות החדשות.

 

 

 

ניתן גם ליצור קשר ולקבל מענה גם דרך
Collections.il@mxns.com

כל הנתונים האישיים יעובדו על ידי בקר הנתונים של מעבדות מילודע מקבוצת MXNS, כדי לענות לבקשתך. הנתונים שלך עשויים להיות מועברים לאחת או יותר ממעבדות הקבוצה הנמצאת או לא נמצאת בתוך האיחוד האירופי, במקרה הצורך, על מנת לסייע ולטפל בבקשתך

יש לך את הזכות לגשת לנתונים שלך, לבקש תיקון, למחוק, או להגביל את העיבוד . תוכלו לממש את זכות זו על ידי שליחת הבקשה שלך בדוא"ל אל: info.il@mxns.com

הודעתך נשלחה בהצלחה