מעבדות מילודע & מיגל
בדיקות איכות מים

בדיקות איכות מים

מעבדות לבדיקות מים ואיכות הסביבה של מילודע&מיגל מקבוצת Mérieux NutriSciences הינן המובילות בתחומן בתחום בדיקות המים בישראל, ומבצעות בדיקות אלה לכל סוגי המים:

מי דיאליזה:

המעבדה לבדיקת מים דוגמת, מבצעת ומוסמכת לביצוע בדיקות מיקרוביאליות וכימיות למי דיאליזה בבתי חולים ומכוני דיאליזה ברחבי הארץ, הן למי דיאליזה רגילים והן למי דיאליזה Ultra-Pure

הבדיקות המבוצעות הן הבדיקות הנדרשות עפ"י התקן: ספירה כללית,קוליפורמים,פסאודומונאס אירוגינזה,LAL , בדיקות למתכות כבדות בריכוזים נמוכים ביותר בעזרת ICP-MS ,סריקת אניונים וכלור.

מי שתיה:

המעבדה לבדיקת מים דוגמת ומבצעת בדיקות למי שתיה, עפ"י תקן משרד הבריאות במוסדות רפואיים, בתי אבות ומרכזים סיעודיים ועפ"י התקן האירופאי של המכון הווטרינרי במשחטות ומפעלי מזון.

מי תהום:

המעבדה לבדיקת מים מבצעת  בדיקות VOC בשיטת  P&T במכשיר GC-MS  המאפשרת קבלת תוצאות של חומרים אורגניים נדיפים בערכים של 20% מתחת לתקן הנדרש.

מי נופש:

המעבדה דוגמת ומבצעת בדיקות לבריכות שחיה, נהרות, מקוואות, ומי ים בעזרת צוות דוגמים מיומן ומוסמך ע"י משרד הבריאות.

יצירת קשר / קבלת הצעת מחיר

*8563

כל הנתונים האישיים יעובדו על ידי בקר הנתונים של מעבדות מילודע מקבוצת MXNS, כדי לענות לבקשתך. הנתונים שלך עשויים להיות מועברים לאחת או יותר ממעבדות הקבוצה הנמצאת או לא נמצאת בתוך האיחוד האירופי, במקרה הצורך, על מנת לסייע ולטפל בבקשתך

יש לך את הזכות לגשת לנתונים שלך, לבקש תיקון, למחוק, או להגביל את העיבוד . תוכלו לממש את זכות זו על ידי שליחת הבקשה שלך בדוא"ל אל: info.il@mxns.com

הודעתך נשלחה בהצלחה
 
EN
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
התחבר
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום