מעבדות מילודע & מיגל
באנר

בטיחות ואיכות מזון

אבטחת איכות מזון ובטיחות מזון נוגעת בכל שלבי הייצור של חומר הגלם, העיבוד, הטיפול והאחסון של המזון.

מעבדות מילודע&מיגל מקבוצת Mérieux NutriSciences פועלות ומוקדשות לשיפור איכות מזון ובטיחות מזון באמצעות מחקר תזונה, מצוינות מדעית וחדשנות בכל שלב בשרשרת אספקת המזון. החל משלב הרעיון והפיתוח ועד לבדיקות איכות מזון מקיפות והגעת המוצר אל הצרכן. 
בטיחות, בדיקות ובקרת איכות מזון בלב המומחיות שלנו כשותפים המובילים את תעשיית המזון העולמית. הניתוחים המדעיים שלנו מבוצעים על ידי רשת בינלאומית של מעבדות מוכרות, כל אחת עם הבנה מעמיקה של דרישות גלובליות ומקומיות במסגרת מתמשכת המתפתחת ללא הרף.

 

 

המומחיות שלנו:

המעבדות לבדיקת מזון של הקבוצה מתמחות בבדיקות מזון לבני אדם ובעלי חיים, ומצוידות במכשור מגוון הכולל מערכות כרומטוגרפיה וספקטרוסקופיה מהמתקדמות ביותר ומבחר ציוד לטחינה, ייבוש, זיקוק, מיצוי וטיטרציה. מכשור זה והניסיון הרב שנצבר במעבדה  מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מבדיקות מקצועיות, מהירות ואמינות למוצרי בשר, תחליפי בשר, מוצרי חלב וסויה, מוצרי מאפה, תבלינים ושמנים וכן תערובות דגנים, קמחים ומספוא לבעלי חיים. המעבדה משמשת כמעבדת הבית של מועצת הצמחים - ענף הזית, האחראית על בדיקת איכות וטוהר של שמני זית. המעבדות מבצעות בדיקות מיקרוביאליות לזיהוי זיהומים בכל סוגי המזון.

כיום, אסטרטגיות ניהול סיכונים מתמקדות בפרמטרים מרובים וקבלת החלטות מבוססים על ניסוי הביצועים של כל בעלי העניין. אנו מציעים שירותי בדיקה, ביקורת, ייעוץ, בקרת איכות מזון, הדרכה ומחקר ברחבי העולם. כל השירותים האלה ניתנים להתאמה אישית על מנת לענות על צרכי איכות מזון ובטיחות מזון של יצרנים, חברות עיבוד מזון, קייטרינג וקמעונאים.

אנו פועלים לסיפוק מצוינות ללקוחות

 

 

 

 שירותי בדיקות איכות מזון ובטיחות מזון באים לטפל ולמנוע ארבעה סוגי סיכונים:


סכנות ביולוגיות – נוכחות חיידקים ועובשים במזון ברמה גבוהה מהמוגדר בתקן כפועל יוצא של ייצור, אחסון והגשה לצרכן בתנאים לא נאותים
סכנות כימיות – חומרי הדברה בפירות וירקות כתוצאה מאי חיטוי, שימוש בחומרי הדברה ןניקוי מסוכנים אשר עלולים לחדור אל הפרי/ירק ועוד
סכנות פיזיקליות –  אין צורך, זה מושג ברור.
וסכנות אלרגיות – בדיקות לנוכחות של מוצרים רבים העלולים לגרום לתגובות אלרגיות שונות. מטרת הבדיקות היא בין היתר בירור מקדים ואיתור רגישויות במזון עבור הציבור הרחב.

 

הענפים הזקוקים לשירותי בדיקות בטיחות ואיכות מזון:

תעשיית המזון / רשתות שיווק / יצרני מזון / חברות הנדסה / חוות ניסוי חקלאיות / משתלות / חקלאים / מסעדות ובתי קפה / בתי אריזה / חברות קייטרינג / בתי מלון / בתי אבות / בתי חולים / ועוד.

סוגי מזון:
בשר / חלב ומוצריו / מוצרי סויה / מוצרי מאפה / מזונות לבעלי חיים / תערובות דגנים / תוספי תזונה / קמח / שמן זית / ועוד

סוגי בדיקות:
בדיקות כימיות / בדיקות מלקולריות / בדיקות מיקרוביאליות / בדיקות ניטור סביבת מזון / אקרילאמיד במזון / סלמונלה ועוד. מעל 400 בדיקות שונות המתבצעות במעבדות השונות של הקבוצה. לרשימה המלאה >>

 

מענה ושירות מקצועי ברמה בינלאומית

 

תקנים, הסמכות והכרה של מילודע&מיגל

כיום  קיימת יותר ויותר מודעות לנזקים שיכולים להיגרם כתוצאה מצריכת מזון לא בטיחותי. משרד הבריאות ומשרד החקלאות הקשיחו את הדרישות אל מול כל ספקי השירות בענף המזון מתוך מאמץ למזער את הנזקים וכוונה לשמור ככל שניתן ,שמירה מלאה על בריאות הציבור.  הדרישות מייצגות את רמות המקסימום של המצאות גורמי הסיכון המותרים במזון. הטכנולוגיה כל הזמן מתקדמת והיא מאפשרת יותר ויותר עם הזמן זיהוי והורדה של רמת גורמי הסיכון במזון. בעקבות כך מתבצעים שינויים בהגדרת התקן ובדרישות התקן.

מעבדותינו נמצאות בקשר מתמיד עם משרד הבריאות, משרד החקלאות וכל גוף רגולטורי רלוונטי בארץ ובעולם פועלות עפ"י התקנים הנדרשים ומבצעות באופן מתמיד מחקר ופיתוח על מנת לשפר את השירותים המוענקים.
בנוסף אנו מספקים שירותי בדיקה, ייעוץ והכוונה למפעלי מזון, יבואנים ויצואנים של מזון ולכל העסקים והגופים בענף המזון, תעשיית המזון והחקלאות.

מעבר לבדיקות השגרתיות ניתן לקבל יעוץ בנוגע לתוויות וסימוני מזון לייצוא לכל מדינה בעולם, כמו כן תמיכה מלאה של אנליזות בתחום הכימיה ומיקרוביולוגיה.

גורמים מסכנים לדוגמא: חומרי ההדברה , חומרים משמרים וצבעי מאכל זיהומים , רעלנים,  אלרגנים ועוד.

 

מילודע&מיגל  הינה מעבדה  מוסמכת ע"י הרשות להסמכת מעבדות בעלת תקן 17025 ומוכרת על ידי משרד הבריאות ומשרד החקלאות לביצוע בדיקות מזון, בדיקת שאריות חומרי הדברה ועוד.
שירותי הבדיקות והבקרה מבוצעים תוך הקפדה מלאה על סודיות, על פי פרוטוקולים כתובים הנסמכים על תקנים ישראלים, STANDARD METHODS, EP, EPA, ISO ,USP ותקנים בינלאומיים נוספים.  כל התהליכים מבוקרים ע"י מחלקת אבטחת איכות המבקרת את כל התהליכים ומפקחת על דיוקם, אמינותם ועמידתם של התהליכים במעבדות בתקנים המחמירים ובהכרות הנדרשות. >> קראו עוד על דרישות התקן

 

 

עצם היותנו ממשפחת מעבדות Mérieux NutriSciences  קבוצה המונה כ-100 מעבדות המתפרשות על 22פני  מדינות ברחבי העולם,  אנו חשופים למידע מהיר ועדכני לגבי פיתוח בדיקות חדשות בותקנים בינלאומיים בתחום בטיחות ואיכות המזון, וכמו כן מידע אונליין על חדשות, טרנדים, ספי רגישות, חידושים, רגולציות חדשות, מידע כללי וחדשני מרחבי העולם, עובדה  המציבה אותנו  תמיד ובזמן אמת כמה צעדים לפני כל היתר.

 

מגוון בדיקות מזון המבוצעות במעבדות מילודע&מיגל

 

בדיקות בטיחות:


מיקרואורגניזמים מזהמי מזון
סטריליות מסחרית
כושר השתמרות של מוצרים משומרים
חיי מדף של מוצרים שונים
שאריות חומרי הדברה במזון לרבות פחמימנים מוכלרים, זרחנים אורגניים, חנקנים אורגניים, פירטרואידים וכו', רעלנים כגון : מיקוטוקסינים ובהם אפלטוקסינים ואוכראטוקסינים,
בדיקות לשאריות מתכות כבדות
בדיקות חומרים משמרים
בדיקות מתכות במזון
בדיקות אקרילאמיד
בדיקות מיגרציה
ועוד


בדיקות לסימון מזון :

ערך קלורי
רמת חלבון
שומן
פחממות
ועוד

בדיקות הרכב תזונתי:

חוצות שומן
סוכרים
כולסטרול
שומן רווי
ועוד

בדיקות לתוספי מזון:

סוכרים
ויטמינים
מינרלים
חומצות אמינו
ועוד


בדיקות עפ"י דרישות תקן ישראלי


במזון כמו: שמן זית, תה, שמן למאכל, קפה ועוד
בדיקות מינרליות כמו: ברזל, אשלגן, סידן, נתרן, מגנזיום ועוד

 

בדיקות בטיחות לניטור סביבת עבודה:

דיגום מים בתהליכים שונים בייצור השוטף
ביצוע ניטור זיהומים של חדרים נקיים במפעלים (כבדיקה בלתי תלויה): אוויר, משטחים, ידי עובדים וביגוד
וולידציות לחדרים נקיים- דיגומי אוויר, משטחים ועובדים על ידי Air Sampler  מכוייל לספיקות קבועות בעזרת צוות מיומן של דוגמים - ביצוע וולידציה מלאה החל משלב בניית חדר נקי ועד לסיום התהליך. 
ועוד

 

הבדיקות הנרחבות והקפדניות, הצוות המקצועי ברמה הבינלאומית והמכשור המתקדם ביותר מעניקים לכם מענה איכותי ומהיר ככל שניתן לאבטחת המזון ואיכותו:

 

נדאג לכם:
לשירותי מניעה וניהול הסיכונים שזוהו בתהליכי הבדיקות לבטיחות המזון בכל שלב.
לבניית תכנית עבודה ותהליך טיפול עקבי ושיטתי למניעת סיכוני בטיחות במזון.
לעמידה מלאה בדרישות התקן הקבועות בחוק ונדרשות ע"י משרד הבריאות ומשרד החקלאות, ובתקנים בינלאומיים עפ"י צורך.
לפיתוח דרכים לשיפור ייצור ואיכות מוצר. דבר המבטיח מקסימום איכות וצמצום כמות ההחזרים (recall). 
ולשיפור וזירוז תהליכי עבודה.

עמידה בתקנים היא מחויבת על פי חוק, אך מעבר לכך יש לה חשיבות גם ברמה הכלכלית עסקית. מחקרים רבים מוכיחים כי עמידה ברמת התקן עוזרת לכל ענפי המזון להגיע אל מוצר איכותי במינימום נזקים והחזרים, דבר המוביל לתועלת כלכלית גבוהה, בבחינת : טוב לצרכן – טוב לעסק.  

 

הרחיבו את הידע שלכם על שירותי בטיחות ואיכות מזון של מעבדותינו:

מעבדות המזון של מילודע&מיגל

בדיקות המזון של מילודע&מיגל

 

בין לקוחותינו:

 

יצירת קשר / קבלת הצעת מחיר

*8563

כל הנתונים האישיים יעובדו על ידי בקר הנתונים של מעבדות מילודע מקבוצת MXNS, כדי לענות לבקשתך. הנתונים שלך עשויים להיות מועברים לאחת או יותר ממעבדות הקבוצה הנמצאת או לא נמצאת בתוך האיחוד האירופי, במקרה הצורך, על מנת לסייע ולטפל בבקשתך

יש לך את הזכות לגשת לנתונים שלך, לבקש תיקון, למחוק, או להגביל את העיבוד . תוכלו לממש את זכות זו על ידי שליחת הבקשה שלך בדוא"ל אל: info.il@mxns.com

הודעתך נשלחה בהצלחה
 
EN
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
התחבר
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום