מעבדות מילודע & מיגל
באנר

בטיחות ואיכות מזון

אבטחת איכות מזון נוגעת בכל שלבי הייצור של חומר הגלם, ההכנה, העיבוד, הטיפול והאחסון של המזון באופן שימנע התפתחות והיווצרות של מחלות או כל גורם סיכון.

מעבדות מילודע& מיגל מקבוצת Mérieux NutriSciences  פועלות ומוקדשות לשיפור איכות מזון ובטיחותו  באמצעות מחקר תזונה, מצוינות מדעית וחדשנות בכל שלב בשרשרת אספקת המזון. החל משלב הרעיון והפיתוח ועד להגעת המוצר אל הצרכן.
בטיחות, בדיקות ובקרת איכות מזון בלב המומחיות שלנו כשותפים המובילים את תעשיית המזון העולמית. הניתוחים המדעיים שלנו מבוצעים על ידי רשת בינלאומית של מעבדות מוכרות, כל אחת עם הבנה מעמיקה של דרישות גלובליות ומקומיות במסגרת מתמשכת המתפתחת ללא הרף.

כל מעבדה לבדיקת מזון של הקבוצה מתמחה בבדיקות מזון לבני אדם ובעלי חיים, ומצוידות במכשור מגוון הכולל מערכות כרומטוגרפיה וספקטרוסקופיה מהמתקדמות ביותר ומבחר ציוד לטחינה, ייבוש, זיקוק, מיצוי וטיטרציה. מכשור זה והניסיון הרב שנצבר במעבדה  מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מבדיקות מקצועיות, מהירות ואמינות למוצרי בשר, תחליפי בשר, מוצרי חלב וסויה, מוצרי מאפה, תבלינים ושמנים וכן תערובות דגנים, קמחים ומספוא לבעלי חיים. המעבדה משמשת כמעבדת הבית של מועצת הצמחים - ענף הזית, האחראית על בדיקת איכות וטוהר של שמני זית. המעבדות מבצעות בדיקות מיקרוביאליות לזיהוי זיהומים בכל סוגי המזון.

כיום, אסטרטגיות ניהול סיכונים מתמקדות בפרמטרים מרובים וקבלת החלטות מבוססים על ניסוי הביצועים של כל בעלי העניין. אנו מציעים שירותי בדיקה, ביקורת, ייעוץ, בקרת איכות מזון, הדרכה ומחקר ברחבי העולם. כל השירותים האלה ניתנים להתאמה אישית על מנת לענות על צרכי בטיחות ואיכות מזון של יצרנים, חברות עיבוד מזון, קייטרינג וקמעונאים.

 

הענפים הזקוקים לשירותי מעבדה לבדיקת מזון:

תעשיית המזון / רשתות שיווק / יצרני מזון / חברות הנדסה / חוות ניסוי חקלאיות / משתלות / חקלאים / מסעדות ובתי קפה / בתי אריזה / חברות קייטרינג / בתי מלון / בתי אבות / בתי חולים / ועוד.

 

סוגי מזון:
בשר / חלב ומוצריו / מוצרי סויה / מוצרי מאפה / מזונות לבעלי חיים / תערובות דגנים / תוספי תזונה / קמח / שמן זית / ועוד

 

סוגי הבדיקות במעבדה לבדיקת מזון:
בדיקות כימיות / בדיקות מלקולריות / בדיקות מיקרוביאליות / בדיקות ניטור סביבת מזון / אקרילאמיד במזון / סלמונלה ועוד. מעל 400 בדיקות שונות המתבצעות במעבדות השונות של הקבוצה.

 


הרחיבו את הידע שלכם על שירותי בטיחות ואיכות מזון של מעבדותינו:

 

מעבדות המזון של מילודע&מיגל

בדיקות המזון של מילודע&מיגל

בטיחות מזון

 

בין לקוחותינו:

יצירת קשר / קבלת הצעת מחיר

04-9853292

כל הנתונים האישיים יעובדו על ידי בקר הנתונים של מעבדות מילודע מקבוצת MXNS, כדי לענות לבקשתך. הנתונים שלך עשויים להיות מועברים לאחת או יותר ממעבדות הקבוצה הנמצאת או לא נמצאת בתוך האיחוד האירופי, במקרה הצורך, על מנת לסייע ולטפל בבקשתך

יש לך את הזכות לגשת לנתונים שלך, לבקש תיקון, למחוק, או להגביל את העיבוד . תוכלו לממש את זכות זו על ידי שליחת הבקשה שלך בדוא"ל אל: milougal@milouot.co.il

הודעתך נשלחה בהצלחה
 
EN
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
התחבר
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום