אודות

מעבדות מילודע הוקמו לפני כ-40 שנה והיו חלק מקבוצת משקי המרץ.

בשנת 2015 נרכשו מעבדות מילודע ע"י קבוצת Mérieux NutriSciences  הבינלאומית וכיום הן חלק בלתי נפרד מהקבוצה, המונה קרוב ל-100 מעבדות ברחבי העולם
מעבדות מילודע מקבוצת Mérieux NutriSciences   מקדישה את פועלה להגנה על בריאות הצרכנים בארץ וברחבי העולם, על ידי מתן מגוון רחב של שירותים:

מעבדותינו מספקות בדיקות מיקרוביאליות, כימיות, שאריות חומרי הדברה,שירותי מו"פ, מענה לפרויקטים מיוחדים ועוד. מעבדות מילודע מובילות בתחומן בישראל ומעניקות שירותי מעבדה מתקדמים לרוב החברות הגדולות המובילות בארץ את ענפי המזון, התעשייה,  גופים ציבוריים, תאגידי מים וביוב, בתי חולים, בתי אבות, משרד הבריאות ועוד.
כמו כן אנו מעניקים ללקוחותינו  שירותי דיגום ולוגיסטיקה המאופיינים באמינות וברמה גבוהה המתחילה במקצועיות הדיגום ודרך שינוע הדגימות למעבדה  בכל עת ובפריסה ארצית.
כל המחלקות הפועלות במעבדות מילודע, מצוידות במכשור המתקדם מסוגו בעולם ומעסיקות מדענים ואנשי מקצוע מובילים, בעלי ידע ומוניטין רב, המלווים תהליכים, מבצעים בדיקות מעבדה ועורכים ניסויים שונים בהתאם לצרכים המשתנים של השוק. 

אנו מספקים בדיקות מקצועיות באמצעות המעבדות הייעודיות ומעניקים ללקוחות one stop shop :. מכלול הבדיקות הנדרשות ע"י רגולציות בארץ ובעולם תוך מענה מקצועי ברמה בינלאומית גבוהה.

המעבדות הייעודיות של מילודע מקבוצת Mérieux NutriSciences :

אצלנו אין דבר כזה שאין.

מאז 2015 התווספו במעבדות מילודע אינספור בדיקות המתבצעות על פי הצורך במעבדות השונות של קבוצת Mérieux NutriSciences   ברחבי  העולם. אנחנו נמצאים ב 27 מדינות, יש לקבוצת Mérieux NutriSciences כ-8000 עובדים המחויבים לענות על הצרכים של הלקוחות שלנו. לקבוצה יותר מ -100 מעבדות מוסמכות ברחבי העולם.

מוזמנים ליצור אתנו קשר
נשמח לתת מענה מקצועי לשאלותיכם ופרטים נוספים על בדיקות המעבדות שלנו