גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
*8563 כניסת לקוחות התחבר

אודות

מעבדות מילודע & מיגל הוקמו לפני כ-40 שנה והיו חלק מקבוצת משקי המרץ.

בשנת 2015 נרכשו מעבדות מילודע& מיגל ע"י קבוצת Mérieux NutriSciences   הבינלאומית וכיום הן חלק בלתי נפרד מהקבוצה, המונה קרוב ל-100 מעבדות ברחבי העולם
מעבדות מילודע&מיגל מקבוצת Mérieux NutriSciences   מקדישה את פועלה להגנה על בריאות הצרכנים בארץ וברחבי העולם, על ידי מתן מגוון רחב של שירותים:

 

מעבדותינו מספקות בדיקות מיקרוביאליות, כימיות, שאריות חומרי הדברה,שירותי מו"פ, מענה לפרויקטים מיוחדים ועוד. מעבדות מילודע&מיגל מובילות בתחומן בישראל ומעניקות שירותי מעבדה מתקדמים לרוב החברות הגדולות המובילות בארץ את ענפי המזון, התעשייה,  גופים ציבוריים, תאגידי מים וביוב, בתי חולים, בתי אבות, משרד הבריאות ועוד.
כמו כן אנו מעניקים ללקוחותינו  שירותי דיגום ולוגיסטיקה המאופיינים באמינות וברמה גבוהה המתחילה במקצועיות הדיגום ודרך שינוע הדגימות למעבדה  בכל עת ובפריסה ארצית.
כל המחלקות הפועלות במעבדות מילודע&מיגל, מצוידות במכשור המתקדם מסוגו בעולם ומעסיקות מדענים ואנשי מקצוע מובילים, בעלי ידע ומוניטין רב, המלווים תהליכים, מבצעים בדיקות מעבדה ועורכים ניסויים שונים בהתאם לצרכים המשתנים של השוק. 

אנו מספקים בדיקות מקצועיות באמצעות המעבדות הייעודיות ומעניקים ללקוחות one stop shop :. מכלול הבדיקות הנדרשות ע"י רגולציות בארץ ובעולם תוך מענה מקצועי ברמה בינלאומית גבוהה.

 

המעבדות הייעודיות של מילודע&מיגל מקבוצת Mérieux NutriSciences   :
מעבדה לכימיה
מעבדה למיקרוביולוגיה
מעבדה מולקולארית
מעבדה לאיכות הסביבה
מעבדה לכרומטוגרפיה וספקטרומטריית מסות (MS)
מעבדה לפרויקטים

 

אצלנו אין דבר כזה שאין.

מאז 2015 התווספו  במעבדות מילודע&מיגל אינספור בדיקות המתבצעות על פי הצורך במעבדות השונות של קבוצת Mérieux NutriSciences   ברחבי  העולם. אנחנו נמצאים ב 22 מדינות, יש לקבוצת Mérieux NutriSciences כמעט 7000 עובדים המחויבים לענות על הצרכים של הלקוחות שלנו. לקבוצה קרוב ל -100 מעבדות מוסמכות ברחבי העולם.

 

מוזמנים ליצור אתנו קשר
נשמח לתת מענה מקצועי לשאלותיכם ופרטים נוספים על בדיקות המעבדות שלנו

 

 

 

 

 

ניתן גם ליצור קשר ולקבל מענה גם דרך
Collections.il@mxns.com

כל הנתונים האישיים יעובדו על ידי בקר הנתונים של מעבדות מילודע מקבוצת MXNS, כדי לענות לבקשתך. הנתונים שלך עשויים להיות מועברים לאחת או יותר ממעבדות הקבוצה הנמצאת או לא נמצאת בתוך האיחוד האירופי, במקרה הצורך, על מנת לסייע ולטפל בבקשתך

יש לך את הזכות לגשת לנתונים שלך, לבקש תיקון, למחוק, או להגביל את העיבוד . תוכלו לממש את זכות זו על ידי שליחת הבקשה שלך בדוא"ל אל: info.il@mxns.com

הודעתך נשלחה בהצלחה