מעבדות מילודע & מיגל
באנר

וובינר בהנחיית טובי המומחים, השתתפות חינם ללקוחותינו: ENVIROMAP - הפתרון החדשני לתוכנית ניטור סביבתי למפעל שלכם

28 אוקטובר, 2018

בואו נודה בזה, בעולם ההייטק של היום אתה חייב תוכנה על מנת לנהל ולתעד את התהליך הסביבתי, ניטורו והמעקב אחריו. בחירה ידנית של אתרים וחיפוש בגליונות אלקטרוניים עבור נתונים המאוחסנים בארכיון גורמת לתסכול רב ולעיתים אף לנזק ממשי. מוכנים לקחת את הדיגום הסביבתי שלכם לרמה הבאה? 

EnviroMap הוא פתרון תוכנה מקיף שפותח על ידי מומחי Mérieux NutriSciences ונועד להעלות את תוכנית ניטור הסביבה שלך לשלב הבא: לוח זמנים, מפת מעקב אחר תהליכים מיקרוביולוגיים וליווי הדגימה הסביבתית לאורך כל קווי הייצור שלך. זוהי מערכת מאובטחת המבוססת על ענן, המפיצה ניטור סביבתי על פני תעשיית המזון, ומספקת למשתמשים מעקב שיטתי ללא מאמץ נוסף.

 למי מיועד הוובינר?

אנשי מקצוע מתחום תעשיית המזון, המודעים לצרכים המשתנים ומחפשים פתרונות חדשניים המייעלים תהליכים קיימים ומציגים שיטות עבודה מומלצות.

סמינר מקוון זה יביא פתרונות ועצות קונקרטיים. המומחים הטכניים של  Mérieux NutriSciences יציגו בפניכם פתרונות מותאמים לכל סוגי תעשיית המזון. בסוף הסמינר, המשתתפים יוכלו:

- לדון עם מומחים בצרכיהם.

- להוריד חינם את תקציר התוכנית של  Mérieux NutriSciences על ניטור סביבתי.

- להזמין שירותי ייעוץ או מודולים להדרכה על שיטות דגימה במסגרת EMP יעיל.

 מתי הוובינר יעלה?

הסמינר המקוון יועבר ויונחה ע"י שרה ליימן, המומחית לנושא Digital Solutions מטעם  Mérieux NutriSciences ב-15 בנובמבר 2018, בין השעות 15.00 ל-16.00 אחה"צ.

 

הרשמו עכשיו! ( ההרשמה תסגר ב-14 בנובמבר 2018):

https://goo.gl/forms/eIvGFfK2SGhlHoJr1

 

יצירת קשר / קבלת הצעת מחיר

*8563

כל הנתונים האישיים יעובדו על ידי בקר הנתונים של מעבדות מילודע מקבוצת MXNS, כדי לענות לבקשתך. הנתונים שלך עשויים להיות מועברים לאחת או יותר ממעבדות הקבוצה הנמצאת או לא נמצאת בתוך האיחוד האירופי, במקרה הצורך, על מנת לסייע ולטפל בבקשתך

יש לך את הזכות לגשת לנתונים שלך, לבקש תיקון, למחוק, או להגביל את העיבוד . תוכלו לממש את זכות זו על ידי שליחת הבקשה שלך בדוא"ל אל: info.il@mxns.com

הודעתך נשלחה בהצלחה
 
EN
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
התחבר
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום