מעבדות מילודע & מיגל
באנר

רכישת מעבדות CNTA SAC

4 אוקטובר, 2018

אנו גאים לעדכן על הרכישה החדשה של קבוצתינו  : מעבדות  CNTA SAC, אחת המעבדות המובילות את בדיקות המזון בפרו. בכך משלימה Mérieux NutriSciences את נוכחותה באמריקה הלטינית, בנוסף לברזיל, צ'ילה, קולומביה ומקסיקו.

CNTA SAC היא חברת הבת הפרואנית של CNTA Centro Nacional de Tecnologia y Seguridad קבוצת מעבדות זו נוסדה בשנת 2013 ומספקת מגוון רחב של שירותי בדיקות מזון לתעשיות המזון בפרו ומדינות שכנות.', במעבדות משוכללות ומתקדמות מסוגן בעולם

פיליפ סאנס, נשיא ומנכ"ל Mérieux NutriSciences אומר: "זוהי רכישה בעלת ערך אשר תאפשר לקבוצה ערך רב בכניסה לשוק בדיקות המזון בפרו. במקביל, CNTA SAC יהנו מן הכוח, הניסיון והמומחיות של רשת Mérieux NutriSciences העולמית. אנו מצפים לעבוד יחד עם הצוות המוכשר של CNTA כדי לבנות הצלחה הדדית."

"פרו היא תוספת אסטרטגית חשובה מאד לרשת שלנו בדרום אמריקה אשר תאפשר לנו כיסוי טוב יותר של היבשת לטובת הלקוחות שלנו", הוסיף יוג'ניו לופוריני, מנכ"ל דרום אמריקה.

מנכ"ל CNTA ספרד אמר: "מכירה זו היא עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה שלנו ואנו נרגשים מאוד מהעתיד ומכוח ונוכחות העולמית של Mérieux NutriSciences . השותפות מאפשרת CNTA להמשיך את אסטרטגיית הצמיחה שלה על ידי מתן המשאבים הדרושים על מנת ליצור יותר שירותי ערך מוסף עבור לקוחותינו. עד כה השקענו מתקנים חדשים, ציוד וכישרונות; עכשיו זה הזמן ללכת צעד אחד קדימה וליצור השפעה על התחרותיות של תעשיית המזון. "

Mérieux NutriSciences ו- CNTA SAC יתחילו בתהליך האינטגרציה, תוך התמקדות במינוף הסינרגיות החיוביות בין שתי החברות.

יצירת קשר / קבלת הצעת מחיר

*8563

כל הנתונים האישיים יעובדו על ידי בקר הנתונים של מעבדות מילודע מקבוצת MXNS, כדי לענות לבקשתך. הנתונים שלך עשויים להיות מועברים לאחת או יותר ממעבדות הקבוצה הנמצאת או לא נמצאת בתוך האיחוד האירופי, במקרה הצורך, על מנת לסייע ולטפל בבקשתך

יש לך את הזכות לגשת לנתונים שלך, לבקש תיקון, למחוק, או להגביל את העיבוד . תוכלו לממש את זכות זו על ידי שליחת הבקשה שלך בדוא"ל אל: info.il@mxns.com

הודעתך נשלחה בהצלחה
 
EN
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
התחבר
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום