מעבדות מילודע & מיגל
באנר

RECALL על מיליוני ביצים מזוהמות ב-לאסאלוסיד

24 יוני, 2018

שערוריית Fipronil של 2017, הותירה את שוקי הביצים והתרנגולות בהפסדים ובקושי בחידוש הפעילות הסדירה. מיליוני הביצים המזוהמות ברמות גבוהות מדיי של לאסאלוסיד שהתגלו בשווקים בגרמניה , הולנד ופולין, נתנו מכה נוספת לתעשייה זו באירופה.

Lasalocid הוא coccidiostat המורשה לשימוש עופות. ועדת יישום תקנה (EU) מס '37/2010 כפי שתוקן (רג' (EU) 1277/2014) קבעה את סף השאריות המקסימלית (MRL) המותר בביצים ב 150 מיקרוגרם / ק"ג.

בפולין, 4.3 מיליון ביצים נאספו והושמדו בשל רמות לאסלוסידיות מעל המותר. ראש השירות הווטרינרי קבע כי מזון המשמש לפיטום תרנגולות (בד"כ מבוצע באנטיביוטיקה) הוענק בטעות ללתרנגולות מטילות בחווה ליד פוזנן.

דאגה בנוגע לאיכות הספקים וביצוע ביקורת ובקרת איכות המוצר

עודף לאסאלוסיד עלול להיות רעיל לבריאות האדם. הדבר החשוב ביותר הוא התדירות הגוברת שבה מתרחשים מקרים מסוג זה. יש חשש משמעותי כי בקרות המוצר לא יכול מדויקות מספיק ומצב זה עלול להוביל לשערוריות נוספות. רגולציה חזקה יותר ואכיפתה אל מול ספקים שיחוייבו לבצע בקרות קפדניות יותר עשוי לעלות לסדר היום.

 

השירות הניתן על ידי מעבדות מילודע מקבוצת  Mérieux NutriSciencens:

אנו מציעים  בדיקות מוסמכות לגילוי של שאריות Lasalocid בביצים ומטריצות מזון אחרות.

אנו מספקים שירות אנליטי מלא על מזהמים רבים אחרים , במיוחד בביצים ומוצרי ביצה, כגון:

  • ניתוח מוכר של fipronil ו מטבוליטים שלה
  • ניתוח מוכר של amitraz ואת המטבוליטים שלה

ניתוח מקיף של תרופות וטרינריות.

 

לפרטים נוספים, צרו קשר:

info.il@mxns.com

טל': 04-9853292

יצירת קשר / קבלת הצעת מחיר

*8563

כל הנתונים האישיים יעובדו על ידי בקר הנתונים של מעבדות מילודע מקבוצת MXNS, כדי לענות לבקשתך. הנתונים שלך עשויים להיות מועברים לאחת או יותר ממעבדות הקבוצה הנמצאת או לא נמצאת בתוך האיחוד האירופי, במקרה הצורך, על מנת לסייע ולטפל בבקשתך

יש לך את הזכות לגשת לנתונים שלך, לבקש תיקון, למחוק, או להגביל את העיבוד . תוכלו לממש את זכות זו על ידי שליחת הבקשה שלך בדוא"ל אל: info.il@mxns.com

הודעתך נשלחה בהצלחה
 
EN
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
התחבר
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום