גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
*8563 כניסת לקוחות התחבר

חדשות ועדכונים

קבוצת Mérieux NutriSciences ישראל שמחה לעדכן על רכישת "שר ייעוץ והדרכה"

2 נובמבר, 2021

קבוצת Mérieux NutriSciences האמריקאית, שחקנית עולמית בבטיחות מזון, איכות וקיימות רכשה ב-31.10.21 את חברת "שר ייעוץ והדרכה" הישראלית. 

 

קבוצת Mérieux NutriSciences הוקמה לפני למעלה מ-50 שנים ופועלת ביותר מ-27 מדינות. תחת פעילותה מעל ל-100 מעבדות והיא מעסיקה יותר מ-8,000 עובדים ברחבי העולם. 

שר ייעוץ והדרכה נוסדה בשנת 2003 ומשרדיה ממוקמים במרכז הארץ, בחברה מועסקים כ-45 יועצות/ים. שר יעוץ והדרכה הינה מובילת השוק בישראל במתן ייעוץ והדרכה בתחומי איכות מזון, בטיחות מוצרים, רגולציה במזון, בטיחות תעסוקתית, קיימות ושירותי ייעוץ סביבתי. לקוחות שר יעוץ והדרכה כוללים יצרנים, יבואנים ויצואנים של מזון המובילים בישראל, חברות ההסעדה הגדולות בישראל, חברות פוד-טק ומגוון רחב של ארגונים כמו חברות תשתית גדולות, תחבורה ונדל"ן. 

רכישה זו מחזקת ומשלימה אסטרטגית את שירותי Mérieux NutriSciences בישראל, לאחר שכבר רכשה  ב-2015 את מעבדות מילודע ומיג"ל המונות מעל 130 עובדות ועובדים הממוקמוים בעכו, קריית שמונה ופארק התעשייה בר לב. 

"אנו שמחים לקבל את "שר ייעוץ והדרכה" ואת הצוות המוכשר והמסור שלה ל-Mérieux NutriSciences . רכישה זו מתיישבת בצורה מושלמת עם החזון והיעדים שלנו וממחישה את מחויבותנו למתן פתרונות מלאים שיתמכו בלקוחותינו לאורך כל שרשרת הערך של תעשיית המזון". אמרה ג'ניפר מרקט, סגנית נשיא Mérieux NutriSciences אירופה. 

גיא מלחי, מנכ"ל Mérieux NutriSciences ישראל הוסיף "אנחנו חולקים עם שר ייעוץ והדרכה את אותה מחויבות חזקה לאיכות. רכישה זו תאפשר לנו להרחיב את שירותי המומחים שלנו בישראל כדי לתת מענה לדרישות ההולכות וגדלות של לקוחותינו לשירותים בעלי ערך גבוה ושותפויות ארוכות טווח".

רוברט סגל, מנכ"ל שר ייעוץ והדרכה מסר "אנו גאים ונרגשים להצטרף ל-Merieux NutriSciences, קבוצה גלובלית החולקת את הערכים שלנו, בונה את האסטרטגיה שלה סביב אנשים ושואפת למצוינות. המשימה שלנו תמיד הייתה להשתמש במומחיות שלנו לטובת הלקוחות שלנו, ובכך לתרום לעולם טוב ובטוח יותר. אני מאמין כי Mérieux NutriSciences תומכת בחזון זה, ואנו מצפים לעתיד מלא בהזדמנויות לצמיחה וחדשנות.”

 

 

 

ניתן גם ליצור קשר ולקבל מענה גם דרך
Collections.il@mxns.com

כל הנתונים האישיים יעובדו על ידי בקר הנתונים של מעבדות מילודע מקבוצת MXNS, כדי לענות לבקשתך. הנתונים שלך עשויים להיות מועברים לאחת או יותר ממעבדות הקבוצה הנמצאת או לא נמצאת בתוך האיחוד האירופי, במקרה הצורך, על מנת לסייע ולטפל בבקשתך

יש לך את הזכות לגשת לנתונים שלך, לבקש תיקון, למחוק, או להגביל את העיבוד . תוכלו לממש את זכות זו על ידי שליחת הבקשה שלך בדוא"ל אל: info.il@mxns.com

הודעתך נשלחה בהצלחה