גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
*8563 כניסת לקוחות התחבר

חדשות ועדכונים

Merieux Nutrisciences – מקבלת את אישור פרויקט ה -Non GMO

16 אוקטובר, 2019

מעבדות Merieux Nutrisciences מקבלות אישור רשמי כחלק מתכנית מעבדתית מאושרת בנושא – פרוייקט ה - Non GMO

Non GMO project – זהו ארגון ללא מטרות רווח אשר משימתו הינה לשמר ולבנות מקור של מוצרים שהינם ללא GMO באמצעות הפרוייקט הנ"ל.

באמצעות הפרוייקט הנ"ל מתאפשר לארגון – Merieux לעזור ליצרני וספקי מזון לוודא את תאימות המוצרים לדרישות של ארגון ה – Non GMO. הסטנדרטים של פרוייקט זה דורשים אישור מעבדתי של Non GMO בכדי לתמוך בסקירה שנתית ואימות של מוצרים שונים שהינם מוצרי Non GMO.

במקרה של רכיבים בעלי סיכון גבוה ונגזרותיהם (למשל, תירס, סויה, קנולה) בהתאם לתקן ISO 17025 הנותן לחברת Merieux כמעבדת צד שלישי את היכולת לספק תעודות של אישור עבור יצרני מזון המעוניינים באימות ע"י פרוייקט ה – Non GMO.

"אנו שמחים להרחיב את מגוון היכולות וההסמכות שלנו במטרה להתאים את הדרישות ההולכות וגדלות עבור מוצרי Non GMO מאושרים". אמר דירקטור Merieux Nutrisciences ד"ר טוד נפוליטנו.

"הלוגו של פרוייקט ה – Non GMO  בצורת פרפר מייצג סטנדרט של הכרה בינלאומית המאשר שמערכת איכותית לבקרת מזון אצל יצרני מזון, פוגשת בצורה יעילה את הדרישות של פרוייקט ה – Non GMO ומתייחסת לאינטרס המשותף של תיוג שקוף ונקי.

מעבדות Merieux מציעות כעת את הבדיקות הללו ללקוחותיה. 

 

ניתן גם ליצור קשר ולקבל מענה גם דרך
Collections.il@mxns.com

כל הנתונים האישיים יעובדו על ידי בקר הנתונים של מעבדות מילודע מקבוצת MXNS, כדי לענות לבקשתך. הנתונים שלך עשויים להיות מועברים לאחת או יותר ממעבדות הקבוצה הנמצאת או לא נמצאת בתוך האיחוד האירופי, במקרה הצורך, על מנת לסייע ולטפל בבקשתך

יש לך את הזכות לגשת לנתונים שלך, לבקש תיקון, למחוק, או להגביל את העיבוד . תוכלו לממש את זכות זו על ידי שליחת הבקשה שלך בדוא"ל אל: info.il@mxns.com

הודעתך נשלחה בהצלחה