גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
*8563 כניסת לקוחות התחבר

חדשות ועדכונים

מעבדות Merieux Nutrisciences מרחיבות את יכולותיהן בבדיקות איכות הסביבה ובבדיקות ננוטכנולוגיה עם הרכישה של חברה איטלקית Ecamricert

5 ספטמבר, 2019

Merieux – אחת מהחברות המובילות בבטיחות במזון ומובילה בשוק בבדיקות בתחום איכות הסביבה הודיעה היום על רכישה של החברה האיטלקית Ecamricert

החברה נוסדה בשנת 1984, מעבדת Ecamricert ממוקמת במחוז ויצנז'ה באיטליה. בתחילה מעבדה זו התמחתה בניטור של משקאות ומים מינרליים, בהדרגה המעבדה פיתחה את השירותים הניתנים על ידה לצורך תמיכה בתעשיות של איכות הסביבה, מזון, מוצרי פארמה וקוסמטיקה.

היום המעבדה מצויידת במכשור חדיש ומשוכלל מהרמה הגבוהה ביותר ובטכנולוגיות מפותחות, המעבדה מספקת היצע גבוה של בדיקות ושירותי ייעוץ בתחומים של סביבה, תוספי מזון, וננוטכנולוגיות. הרכישה מחזקת את העמדה המובילה של מעבדות Merieux nutrisciences במגזר איכות הסביבה באיטליה. לחברה כבר קיימות 7 מעבדות באזור.

בנוסף הנושא של בדיקות ננוטכנולוגיה שהוא תחום שבו יש הרבה אינטרסים משותפים, פותח לנו הזדמנויות מבטיחות לגבי מספק עסקים, רכישה זו היא בעלת ערך רב ומחזקת את יכולות הקבוצה בתחום של ננוטכנולוגיות המיושמות בתעשיות שונות בסקטור התעשייתי, כולל בתחום של איכות סביבה, מזון, פארמה וקוסמטיקה.

"אנו גאים לשלב את הפעילויות שלנו את המטרות, את התרבות הדומה עם חברת Ecamricert"  אמר פיליפ סאנס נשיא ומנכ"ל קבוצת Merieux. חברת Eacmricert היא חברה בבעלות משפחתית בדיוק כמו שלנו, אנו בטוחים מאוד כי הצוותים השונים יזהו עצמם עם הערכים והחזון שלנו.

אנדראה קאמפורזה מנכל"ית החברה הוסיפה "הצוות נרגש ומלא התלהבות להצטרף לקבוצת Merieux nutrisciences". חלוקת הכישורים והמטרות יהפכו לגורם הצלחה להתפתחות והתרחבות הקבוצה בצורה גלובלית. Merieux רכשה 85% ממניותיה של Eacmricert, לחברה 58 עובדים, ומכירות בסך 5 מיליון אירו עם צמיחה של 20% בשנת 2018. 

 

ניתן גם ליצור קשר ולקבל מענה גם דרך
Collections.il@mxns.com

כל הנתונים האישיים יעובדו על ידי בקר הנתונים של מעבדות מילודע מקבוצת MXNS, כדי לענות לבקשתך. הנתונים שלך עשויים להיות מועברים לאחת או יותר ממעבדות הקבוצה הנמצאת או לא נמצאת בתוך האיחוד האירופי, במקרה הצורך, על מנת לסייע ולטפל בבקשתך

יש לך את הזכות לגשת לנתונים שלך, לבקש תיקון, למחוק, או להגביל את העיבוד . תוכלו לממש את זכות זו על ידי שליחת הבקשה שלך בדוא"ל אל: info.il@mxns.com

הודעתך נשלחה בהצלחה