גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
*8563 כניסת לקוחות התחבר

ניטור סביבתי

למה צריך ניטור סביבתי?

ע"פ תוצאות ניטור סביבתי ניתן לקבל מידע על חומרים מזיקים ורעש, וחשיפת העובדים לכך. הניטור הסביבתי כולל בתוכו סקר מקדים למציאה וריכוז המקומות הבעייתיים במפעל. הניטור מתבצע כמובן אך ורק ע"פ דרישות החוק והתקנים העדכניים בהתאם לתקנות משרד העבודה, ע"י מכשור מתקדם וצוות מיומן ומקצועי, המספק רמת תוצאות גבוהה ומהירה בנושאי גיהות, בריאות תעסוקתית, איכות סביבת עבודה ועוד.

  • דיגום בדיקת מים בתהליכים שונים בייצור השוטף - ספירה כללית וזיהוי גרם.
  • ביצוע ניטור זיהומים של חדרים נקיים במפעלים (כבדיקה בלתי תלויה): אוויר, משטחים, ידי עובדים וביגוד.
  • וולידציות לחדרים נקיים- דיגומי אוויר, משטחים ועובדים על ידי Air Sampler מכוייל לספיקות קבועות בעזרת צוות מיומן של דוגמים - ביצוע וולידציה מלאה החל משלב בניית חדר נקי ועד לסיום התהליך. 
 

ניתן גם ליצור קשר ולקבל מענה גם דרך
Collections.il@mxns.com

כל הנתונים האישיים יעובדו על ידי בקר הנתונים של מעבדות מילודע מקבוצת MXNS, כדי לענות לבקשתך. הנתונים שלך עשויים להיות מועברים לאחת או יותר ממעבדות הקבוצה הנמצאת או לא נמצאת בתוך האיחוד האירופי, במקרה הצורך, על מנת לסייע ולטפל בבקשתך

יש לך את הזכות לגשת לנתונים שלך, לבקש תיקון, למחוק, או להגביל את העיבוד . תוכלו לממש את זכות זו על ידי שליחת הבקשה שלך בדוא"ל אל: info.il@mxns.com

הודעתך נשלחה בהצלחה