מעבדות מילודע & מיגל
מעבדות לבדיקת מזון של מילודע

מעבדות לבדיקת מזון של מילודע

מעבדות לבדיקת מזון של מילודע&מיגל מקבוצת  Mérieux NutriSciences מבצעות בדיקות מעבדה למוצרי מזון ודואגות ואחראיות לכך שמזונות יהיו נקיים ובטוחים לצרכנים כבר מעל  50 שנה. אנו רואים בביטחון בריאות הציבור מטרה נעלה ולשם מכוונים כל מנהלי המעבדות בקבוצה והצוות המצוין שלנו בעזרת מכשור מהמתקדם בעולם, עבודת פיתוח מתמדת ושאיפה למצוינות בתחום ברמה המקומית והבינלאומית.

כבסיס לעבודתנו, כל אחת ממעבדת מזון שלנו מצויה בקשר מתמיד עם הרגולטורים השונים :משרד הבריאות, משרד החקלאות, המשרד להגנת הסביבה ועוד ופועלים עפ"י רמת תקן מקסימלית ואף יותר מכך. אנו מבצעים בדיקות מעבדה למוצרי מזון לפיתוח ולמחקר באופן שוטף בעבודתנו ומפתחים דרכים לשיפור השירות המוענק ללקוחות לפי דרישתם ובהתאם לצורך, ובנוסף מעניקים ייעוץ, הכוונה וליווי לאורך התהליכים לבניית תשתיות עבודה לייעול המוצרים ושיבוחם כולל בקרה שוטפת.

מעבדות מזון "מילודע מיגל וקבוצת  Mérieux NutriSciences" שמה לה למטרה להיות נוכחת ברמה המקומית והבינלאומית ולקדם את ענף בריאות ובטיחות המזון בכל מקום בעולם ברמת סטנדרטים גבוהה ומקסימלית. לאחר בדיקת מעבדות מזון רבות בישראל ע"י צוות המומחים של קבוצת  Mérieux NutriSciences, ולאחר סינון קשוח ודרישות של יכולת עמידה בתקני בטיחות ואיכות מזון ברמה בינלאומית נרכשו מעבדות מילודע&מיגל ע"י הקבוצה ואנו מהווים כיום את השלוחה הישראלית שלה . כיום אנו חלק בלתי נפרד מהקבוצה, המונה קרוב ל-100 מעבדות ברחבי העולם ביחד איתם אנו מובילים את התפתחות ענפי המזון הרבים ברמת הייצור, בקרת איכות ורמת הבטיחות לטובת שלום הציבור ברמה בינלאומית.

 

שירותי מעבדות מילודע&מיגל

המעבדות  לבדיקת מזון שלנו מספקות שירות למפעלים וחברות מזון גדולות, ליצרנים, משווקים, יבואנים, יצואנים, גופים ציבוריים ולכל העוסקים בענף על כל שלביו ועד הגעתו אל הציבור הרחב.  בין לקוחותינו משרד הביטחון, חברות תעופה, בתי חולים, משרד הבריאות, מפעלי מזון מותגים, רשתות לשיווק מזון,  קמעונאים מסעדות, בתי מלון, שירותי קייטרינג, בתי קפה מובילים ועוד
מעבר לבדיקות אנחנו נותנים ייעוץ בנוגע לתוויות סימונים בארץ ולייצוא לכל מדינה בעולם. כל המחלקות הפועלות במעבדות מילודע&מיגל מצוידות במכשור המתקדם מסוגו בעולם ומעסיקות מדענים ואנשי מקצוע מובילים, בעלי ידע ומוניטין רב, המלווים תהליכים, מבצעים בדיקות מעבדה ועורכים ניסויים שונים בהתאם לצרכים המשתנים של השוק. כחלק מהשירות, מעבדות מילודע&מיגל מעמידות לרשות הלקוחות שירותי ייעוץ לתהליכי היצור והפיתוח ומערכת יעילה לאיסוף ודיגום בכל רחבי הארץ.

 

המעבדות הייעודיות של מילודע&מיגל

מעבדה לבדיקות כימיות
מעבדה לבדיקות מיקרוביולוגיות
מעבדה לבדיקות מולקולאריות
ניטור סביבתי

 

-  בנוסף למעבדות איכות ובטיחות מזון אנו מעמידים לרשות לקיחותינו מעבדות בתחומים נוספים:


מעבדה לאיכות הסביבה
מעבדה לכרומטוגרפיה וספקטרומטריית מסות (MS)
מעבדה לפרויקטים מיוחדים

 

 

 

 

 מעבדות מוכרות ע"י משרד הבריאות ומורשות ע"י הרשות הלאומית

תהליכי הבדיקה והבקרה מבוצעים במעבדות על פי פרוטוקולים כתובים הנסמכים על תקן ישראלי נדרש בחוק: , STANDARD METHODS, EP, EPA, ISO ,USP ותקנים בינלאומיים נוספים.

  • המעבדות הוסמכו ע”י ISRAC - הרשות הלאומית להסמכת מעבדות לתקן 17025
  • המעבדה המיקרוביאלית הוכרה ע”י ISRAC ומוכרת לביצוע מחקרים ע”פ כללי OECD-GLP.
  • הכרה של משרד הבריאות לבדיקות מיקרוביאליות של מוצרי מזון ובנסף בדיקות מיקרוביאליות למים, תכשירי קוסמטיקה ואנדוטקסינים בשיטת LAL במי דיאליזה, ( GMO)  ובדיקות כימיות של מזון. 
  • המעבדה האנליטית מוכרת לבדיקות של שפכים וקולחין. 
  • מעבדות מאושרות כמעבדה מפעלית למשחטות ומפעלים המעבדים מוצרים מן החי.
  • למעבדות הסמכה בלעדית לבדיקת גרעינים ותערובות בישראל מטעם GAFTA - הארגון העולמי לסחר בתבואה וגרעינים.
  • מעבדות מזון של מילודע&מיגל בעלות הכרה לבדיקות של שאריות חומרי הדברה ממדינת ישראל משרד החקלאות ופיתוח הכפר, השירותים להגנת הצומח ולביקורת.

למפרט הבדיקות תחת הסמכה

 

כחלק מחברה בינלאומית יש למעבדות מילודע&מיגל מס' יתרונות מהם לא ניתן להתעלם:

מידע כללי וחדשני ברמה בינלאומית – יחידים בארץ!
כחלק מקבוצת מעבדות בינלאומית זו אנו מקבלים מידע מהיר ומתעדכנים אונליין לגבי בדיקות חדשות, טרנדים, ספי רגישות, חידושים, רגולציות חדשות מרחבי העולם. אנחנו תמיד צעד אחד לפני כולם!

אין כזה דבר שאין
כל סוגי הבדיקות הדרושות לרגולציה על פי התקנים הדרושים ארץ ובעולם (ליצואנים), לפיתוח, ניהול וייעול תהליכים. המעבדה מעמידה לרשות לקוחותיה בשגרה סל בדיקות הכולל כ-1500 בדיקות בתחומים שונים. יחד עם זאת, צוות המעבדות אינו שוקט על שמריו ושוקד ללא הרף על פיתוח בדיקות חדשניות, מתוך מטרה לספק ללקוחות יכולת טובה יותר לפקח על איכות מוצריהם ולפתח מוצרים חדשים.

גב אנליטי חזק וייחודי
מאז הרכישה של מעבדות מילודע&מיגל ע"י קבוצת Mérieux NutriSciences הבינלאומית נפתחו שערנו לאינספור אפשרויות של בדיקות והרבה מעבר לדרישות התקן הישראלי. יכולות הניתוח והפיתוח ל מעבדותינו הפכה לחסרת גבולות ע"י בדיקות המתבצעות במעבדות השונות של הקבוצה.

מעבדות מילודע&מיגל אבטחת איכות התוצאה:

המעבדות שלנו משתתפות בקביעות במבחני השוואה בין מעבדתיים בארץ ובעולם בתחומים רבים.

מבחני ההשוואה מבוצעים בחברות המובילות כגון AOCS, FAPAS, AFFCO, LGC, ERA ועוד.

 

בין לקוחותינו:

 

יצירת קשר / קבלת הצעת מחיר

04-9853292

כל הנתונים האישיים יעובדו על ידי בקר הנתונים של מעבדות מילודע מקבוצת MXNS, כדי לענות לבקשתך. הנתונים שלך עשויים להיות מועברים לאחת או יותר ממעבדות הקבוצה הנמצאת או לא נמצאת בתוך האיחוד האירופי, במקרה הצורך, על מנת לסייע ולטפל בבקשתך

יש לך את הזכות לגשת לנתונים שלך, לבקש תיקון, למחוק, או להגביל את העיבוד . תוכלו לממש את זכות זו על ידי שליחת הבקשה שלך בדוא"ל אל: milougal@milouot.co.il

הודעתך נשלחה בהצלחה
 
EN
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
התחבר
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום