גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש
*8563 כניסת לקוחות התחבר

חדשות ועדכונים

מעבדות מילודע בזמן הקורונה

19 אפריל, 2020

לקוח יקר,

מגיפת הקורונה  (COVID 19) שהתפשטה בעולם בשבועות האחרונים והגיעה גם לישראל נותנת אותותיה בכלל המשק ובחיים הפרטים של כולנו.

אנחנו, במעבדות מילודע & מיג"ל עושים ככל יכולתנו להמשיך לתת לכם את מלוא השירותים אותם אנו נותנים בשגרה, בהתאם לנהלי הבטיחות הבריאותיים החלים על כלל תושבי ישראל.

מתוקף היותנו מפעל חיוני למשק, אנו עושים מאמץ גדול במיוחד להמשיך בפעילותנו ועל מנת לסייע לכם ככל הניתן אנו נשמח להגיע אליכם לאיסופים ודיגומים ככל שיאפשר לנו המצב.

לתיאום איסופים או דיגומים ניתן להתקשר ל- *8563 או לשלוח מייל לכתובת: collections.il@mxns.com

 כמו כן, חשוב לעדכן כי נכון לשעת כתיבת שורות אלו כלל המעבדות של Mérieux NutriSciences בעולם, כולל המעבדות הגדולות באיטליה ובספרד ממשיכות לעבוד כרגיל מתוקף היותם מפעלים חיוניים לבריאות הציבור, וכך גם המשלוחים האוויריים אליהם ועל כן ניתן להמשיך לשלוח אלינו דוגמאות לבדיקה במעבדות אלו.

 

ניתן גם ליצור קשר ולקבל מענה גם דרך
Collections.il@mxns.com

כל הנתונים האישיים יעובדו על ידי בקר הנתונים של מעבדות מילודע מקבוצת MXNS, כדי לענות לבקשתך. הנתונים שלך עשויים להיות מועברים לאחת או יותר ממעבדות הקבוצה הנמצאת או לא נמצאת בתוך האיחוד האירופי, במקרה הצורך, על מנת לסייע ולטפל בבקשתך

יש לך את הזכות לגשת לנתונים שלך, לבקש תיקון, למחוק, או להגביל את העיבוד . תוכלו לממש את זכות זו על ידי שליחת הבקשה שלך בדוא"ל אל: info.il@mxns.com

הודעתך נשלחה בהצלחה